Dataset

Bocht Delftse Schie

Permanente linkGekopiëerd
Status Beschikbaar
Data eigenaar Hoogheemraadschap van Delfland (Waterschap)
Bijgewerkt 03-08-2023
Licentie Onbekende licentie
Thema
  • Organisatie en beleid
  • Ruimtelijke ordening
Toegang Beperkt
Download metadata (XML/RDF)

Beschrijving

Dit bestand bevat de huidige / oude situatie bij de bochtafsnijding de Schie, zoals in het kader op de verordeningskaart is weergegeven.

Eigenaar

Gegevens van de aanbieder

Contactpunt

Publicatie

Hergebruik

Licentie en voorwaarden

Locatie en tijd

Tijdsdekking

Relaties

Vergelijkbare datasets

Metadata

Taalinstellingen

Taal dataset

Taal van de metadata

Identificatie

Primaire identificatie van deze dataset


Visualisaties

Gegenereerde grafische weergave

PNG Onbekende licentie

Dit is een grafische representatie van de dataset die via het NationaalGeoregister.nl aangeboden wordt.

Het is mogelijk dat deze grafische representatie geen weerspiegeling van de data is, maar dient als ondersteunende afbeelding. Indien de dataset via een OGC:WMS service aangeboden wordt, is het mogelijk om zelf een grafische weergave van de dataset te genereren.

Bron: https://geodata.zuid-holland.nl/geoserver/water/wms?service=WMS&version=1.3.0&request=GetMap&layers=water%3AVEILIGHEID_ROR_BOCHT_DELFTSE_SCHIE&bbox=43662.62000000104%2C406692.0%2C130480.8759999983%2C483120.0&width=768&height=676&srs=EPSG%3A28992&maxFeatures=40000&format=image%2Fpng
Gegenereerde grafische weergave

Webservices

VEILIGHEID_ROR_BOCHT_DELFTSE_SCHIE

OGC:WMS Onbekende licentie

https://geodata.zuid-holland.nl/geoserver/water/wms?service=WMS&version=1.3.0&request=GetCapabilities

accessPoint

VEILIGHEID_ROR_BOCHT_DELFTSE_SCHIE

OGC:WFS Onbekende licentie

https://geodata.zuid-holland.nl/geoserver/water/wfs?service=WFS&version=2.0.0&request=GetCapabilities

accessPoint

Documentatie

ArcGIS Server Map service layers: Bochtafsnijding Delftse Schie

HTML Onbekende licentie
Download: https://geoservices.zuid-holland.nl/arcgis/rest/services/Water/Water_veiligheid/MapServer

accessPoint