Berichten over uw Buurt
Zoals vergunningen, bouwplannen en lokale regelgeving
Zoals vergunningen, bouwplannen en lokale regelgeving
Adressen en contactpersonen van overheidsorganisaties.
Dataset
| State | Available |
|---|---|
| Data owner | Overijssel (Provincie) |
| Updated | 23-02-2026 |
| License | Publiek domein |
| Thema |
|
| Publicity level | Public |
| Metadata | Download (XML/RDF) |
Then click the "Get help with searching" button.
Get help with searching
Beperkingengebieden in verband met geluid. Het luchtverkeer naar en van de luchthaven brengt geluidbelasting met zich mee voor de omgeving. Deze geluidbelasting is in het Milieueffectrapport in beeld gebracht volgens de daarvoor geldende methode. Op grond daarvan zijn de beperkingengebieden vastgesteld voor de 70, 56 en 48 dB(A) Lden-geluidscontouren.
No feedback found.
Then click the "Get help with searching" button.
Get help with searchingDit is een grafische representatie van de dataset die via het NationaalGeoregister.nl aangeboden wordt.
Het is mogelijk dat deze grafische representatie geen weerspiegeling van de data is, maar dient als ondersteunende afbeelding. Indien de dataset via een OGC:WMS service aangeboden wordt, is het mogelijk om zelf een grafische weergave van de dataset te genereren.
Source: https://metadata.geodataoverijssel.nl/attachment/224266/Twente_geluidcon.jpg
https://services.geodataoverijssel.nl/geoserver/B27_vliegverkeer/wfs
OGC:WFS
https://services.geodataoverijssel.nl/geoserver/B27_vliegverkeer/wms
OGC:WMS
UKST
UKST
UKST
landingpage
landingpage
No feedback found.