Berichten over uw Buurt
Zoals vergunningen, bouwplannen en lokale regelgeving
Zoals vergunningen, bouwplannen en lokale regelgeving
Adressen en contactpersonen van overheidsorganisaties.
Dataset
State | Available |
---|---|
Data owner | Overijssel (Provincie) |
Updated | 07/19/2025 - 00:00 |
License | CC-0 (1.0) |
Thema |
|
Publicity level | Public |
Metadata | Download (XML/RDF) |
You can do a datarequest to request a specific dataset.
Make a data requestIn vrijwel heel Overijssel bestaat de ondergrond uit Pleistocene sedimenten, afgezet tussen ongeveer 2,58 miljoen tot 11.700 jaar geleden onder invloed van verschillende natuurlijke krachten zoals wind, water en ijs. Tijdens het Holoceen, vanaf 11.700 jaar geleden, werden op veel plaatsen de Pleistocene sedimenten bedekt door jongere sedimenten. Deze Holocene sedimenten zijn ontstaan door water (colluvium, afzettingen van beken en rivieren), wind (stuifzand), plantengroei (veenvorming) en menselijke activiteit (cultuurlagen). De kaartlaag die wordt getoond, geeft aan waar de Pleistocene sedimenten aan het oppervlak liggen en waar ze bedekt zijn door Holocene afzettingen. De aanwezigheid van Holocene afdekkingen beschermt archeologische resten in de bodem vaak beter tegen latere verstoringen. Daarom is deze kaartlaag nauw verbonden met de Indicatieve Kaart Archeologische Waarden (IKAW).
No feedback found.
You can do a datarequest to request a specific dataset.
Make a data requestDit is een grafische representatie van de dataset die via het NationaalGeoregister.nl aangeboden wordt.
Het is mogelijk dat deze grafische representatie geen weerspiegeling van de data is, maar dient als ondersteunende afbeelding. Indien de dataset via een OGC:WMS service aangeboden wordt, is het mogelijk om zelf een grafische weergave van de dataset te genereren.
Source: https://metadata.geodataoverijssel.nl/attachment/228545/cwk_afgedekt_pleistoceen.jpghttps://services.geodataoverijssel.nl/geoserver/B73_Cultuur/wfs
OGC:WFS
https://services.geodataoverijssel.nl/geoserver/B73_Cultuur/wms
OGC:WMS
UKST
UKST
UKST
landingpage
landingpage
No feedback found.