Dataverzoek
- Titel:
- Meest recente dPi- en dVi-gegevens van alle woningcorporaties in Nederland
- Aangevraagde data:
- Ik ben op zoek naar een duidelijk overzicht van de meest recente beschikbare dPi- en dVi-gegevens van alle woningcorporaties in Nederland, bij voorkeur op corporatieniveau en in volledige datasetvorm.
Ik wil deze gegevens gebruiken om de realisatiegraad van woningcorporaties te berekenen door de voorgenomen prestaties uit de dPi te vergelijken met de gerealiseerde/verantwoorde prestaties uit de dVi.
Bij voorkeur gaat het om dPi 2024 en dVi 2024.
- Aangevraagde periode:
- 01-01-2024 tot 31-12-2024
- Gebruik:
- Ik ben student Vastgoedkunde in Eindhoven en gebruik deze data voor mijn scriptieonderzoek naar de realisatiegraad van woningcorporaties in Nederland. Het doel is om te analyseren in welke mate voorgenomen prestaties overeenkomen met de gerealiseerde prestaties. De gegevens worden uitsluitend gebruikt voor academische doeleinden.